Cięcie drewna

Użycie najnowszych technologii umożliwia pracę z różnego rodzaju materiałami. Zaawansowany technologicznie sprzęt – ploter – stworzony został z myślą o obróbce drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Komputeryzowany panel sterowania pozwala osiągnąć bardzo precyzyjne kształty – to doskonała opcja dla wszystkich ceniących sobie dbałość o detal. Klientom naszej warszawskiej pracowni proponujemy zatem profesjonalne frezowanie drewna, MDF czy sklejki.

Frezowanie CNC

Drewno poddawane obróbce może zostać praktycznie dowolnie zmodyfikowane. To materiał, który już od dawna z powodzeniem używany jest m.in. w budownictwie, wykończeniówce czy marketingu. Oferowane przez nas usługi obejmują frezowanie oraz wycinanie przeróżnych kształtów i otworów, również w sklejce czy MDF. Technicznie zaawansowany ploter daje nam praktycznie nieograniczone możliwości obróbki. Przykładowo, możemy zarówno wyciąć prosty otwór pod zlew, jak i dekoracyjny wzór czy logo w płycie MDF.

Zalety frezowania

Ze względu na zautomatyzowanie całego procesu, cięcie drewna (CNC) pozwala osiągnąć bardzo interesujący i dokładny efekt. Maszyny ze sterowaniem elektronicznym swoje zastosowanie znalazły we wszelakich branżach, m.in. meblarskiej. W Wytnij Wymaluj bardzo często używamy ich np. do produkcji dekoracyjnych frontów meblowych czy innych elementów zdobniczych na indywidualne zamówienie. Dzięki temu Klienci, którzy zdecydują się na cięcie CNC, mogą cieszyć się jedynymi w swoim rodzaju meblami o finezyjnym wykończeniu. Z naszych usług korzystają również firmy z branży reklamy czy przemysłu. Wykonujemy m.in. szyldy, meble reklamowe, a także podzespoły i inne elementy składowe czy części zamienne.

Cięcie CNC sklejki, MDF

W Wytnij Wymaluj nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń. Oprócz zdobień na meblach wykonujemy również inne, niepowtarzalne dekoracje. Oferowane przez nas profesjonalne usługi CNC w drewnie są na tyle precyzyjne, że możemy pozwolić sobie na tworzenie form i kształtów, które zachwycają wysoką dokładnością wykonania. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic.