Obróbka drewna CNC – usługi cięcia drewna, wycinanie drewna CNC oraz obróbka drewniana CNC

Użycie najnowszych technologii umożliwia pracę z różnego rodzaju materiałami. Zaawansowany technologicznie sprzęt – ploter – stworzony został z myślą o obróbce drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Komputeryzowany panel sterowania pozwala osiągnąć bardzo precyzyjne kształty – to doskonała opcja dla wszystkich ceniących sobie dbałość o detal. Klientom naszej warszawskiej pracowni proponujemy zatem profesjonalne frezowanie drewna, MDF czy wycinanie sklejki: obróbka drewnausługi, cięcie i wycinanie drewna w technologii CNC.

Usługa cięcia drewna – wycinanie z drewna oraz mechaniczna obróbka drewna

Drewno poddawane obróbce może zostać praktycznie dowolnie zmodyfikowane. To materiał, który już od dawna z powodzeniem używany jest m.in. w budownictwie, wykończeniówce czy marketingu. Oferowane przez nas usługi obejmują frezowanie oraz wycinanie przeróżnych kształtów i otworów, również w sklejce czy MDF. Technicznie zaawansowany ploter daje nam praktycznie nieograniczone możliwości obróbki. Przykładowo, możemy zarówno wyciąć prosty otwór pod zlew, jak i dekoracyjny wzór czy logo w płycie MDF.

Obróbka drewna technologią CNC – usługi CNC w drewnie

Ze względu na zautomatyzowanie całego procesu, cięcie drewna (CNC) pozwala osiągnąć bardzo interesujący i dokładny efekt. Maszyny ze sterowaniem elektronicznym swoje zastosowanie znalazły we wszelakich branżach, m.in. meblarskiej. W Wytnij Wymaluj bardzo często używamy ich np. do produkcji dekoracyjnych frontów meblowych czy innych elementów zdobniczych na indywidualne zamówienie. Dzięki temu Klienci, którzy zdecydują się na cięcie CNC, mogą cieszyć się jedynymi w swoim rodzaju meblami o finezyjnym wykończeniu. Z naszych usług korzystają również firmy z branży reklamy czy przemysłu. Wykonujemy m.in. szyldy, meble reklamowe, a także podzespoły i inne elementy składowe czy części zamienne.

Usługa cięcia drewna – cięcie CNC sklejki, MDF

W Wytnij Wymaluj nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń. Oprócz zdobień na meblach wykonujemy również inne, niepowtarzalne dekoracje. Oferowane przez nas profesjonalne usługi CNC w drewnie np. wycinanie drewna CNC są na tyle precyzyjne, że możemy pozwolić sobie na tworzenie form i kształtów, które zachwycają wysoką dokładnością wykonania. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic.

obróbka drewna CNC – cięcie drewna CNC – obróbka drewna technologią CNC – obróbka drewniana CNC – wycinanie z drewna – mechaniczna obróbka drewna – usługi cięcia drewna