Wycinanie ze sklejki, cięcie i usługi CNC w sklejce

Jest to niezwykle funkcjonalny materiał kompozytowy sklejony, który swoje zastosowanie znalazł w wielu dziedzinach meblarstwa i nie tylko. Z powodzeniem używany jest do produkcji różnego rodzaju mebli, frontów czy blatów. Składa się z krzyżujących się, cienkich warstw różnych gatunków drewna – dzięki temu nie jest to surowiec podatny na odkształcenia oraz cechuje go duża wytrzymałość mechaniczna. Do jednej z największych zalet tego materiału z pewnością należy wysoka estetyka. Meble z niego wykonane wyróżnia bardzo atrakcyjny wygląd, dzięki temu przepięknie prezentują się w każdych wnętrzach. W Wytnij Wymaluj oferujemy profesjonalne usługi, w których skład wchodzi obróbka tego surowca, tj. wycinanie w sklejce, frezowanie oraz cięcie sklejki w technologii CNC.

Cięcie sklejki CNC

Nasza warszawska pracownia wyposażona została w nowoczesne maszyny, które świetnie sprawdzają się do obróbki drewna. To idealne połączenie technologii nestingu z bardzo dużym polem roboczym pozwala nam osiągnąć możliwie najlepsze efekty podczas frezowania oraz cięcia surowca. W pełni zautomatyzowany proces wykonywany przez naszą wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pozwala na kompleksową realizację usług cięcia CNC. Innowacyjny ploter umożliwia nam także wycinanie wzorów w sklejce. Bez większych problemów zajmujemy się cięciem CNC nawet tych najbardziej skomplikowanych elementów, kształtów oraz wzorów dekoracyjnych zabudów meblowych i nie tylko. Wszystkie kształty zachwycają nienaganną precyzją – są wykończone z wysoką dokładnością.

Usługi CNC w sklejce

Do frezowania sklejki, drewna oraz innych materiałów wykorzystujemy ploter o polu roboczym 2100 mm x 3100 mm x 200 mm wraz z nowoczesnym oprogramowaniem do nestingu. Jest to innowacyjne urządzenie o dużym formacie, które pozwala nam frezować nawet bardzo duże elementy. Dzięki temu obróbka CNC sklejki odbywa się nie tylko bardzo precyzyjnie, ale i szybko, i sprawnie, a dodatkowo możliwie maksymalizujemy wykorzystanie obrabianego materiału. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma firmami i osobami prywatnymi w Warszawie i okolicach, którzy chętnie do nas wracają z kolejnymi projektami.

wycinanie sklejki – wycinanie ze sklejki – cięcie sklejki – wycinanie w sklejce – usługi CNC w sklejce – cięcie sklejki CNC