Frezowanie CNC drewna, płyt mdf i frontów meblowych

Frezowanie CNC drewna, płyt mdf i frontów meblowych to nowoczesny i skuteczny sposób obróbki wszelkiego rodzaju materiałów. Idealnie sprawdza się do pracy z drewnem, sklejką oraz tworzywami sztucznymi. W Wytnij Wymaluj posiadamy innowacyjne urządzenia, które umożliwiają bardzo precyzyjną pracę – przekonaj się sam! Oferowane przez naszą firmę usługi CNC to m.in. frezowanie, cięcie, a także obróbka MDF.

Komputerowy panel sterowania – Frezowanie CNC

Jesteśmy gotowi na wszystko. W naszej warszawskiej pracowni posiadamy zaawansowaną technologicznie aparaturę – nowoczesny ploter o polu roboczym 2100x3100x200mm. Bardzo duże pole robocze urządzenia umożliwia nam oferowanie Klientom obróbkę większości rozmiarów płyt dostępnych na rynku. Co więcej, dzięki zastosowaniu plotera o dużym polu roboczym działamy o wiele szybciej od konkurencji, potrzeba łączenia dużych elementów zostaje praktycznie całkowicie wyeliminowana. Wystarczy wprowadzić dane do komputerowego panelu sterowania i rozpoczyna się precyzyjne frezowanie CNC w drewnie, sklejce, czy innym tworzywie.

Frezowanie mebli

Oferujemy maksymalne wykorzystanie materiału obrabianego. Zastosowanie nowoczesnego oprogramowania do nestingu daje nam ogromne pole do popisu. Bez większych problemów możemy stworzyć nawet najbardziej skomplikowane elementy. Na co dzień pracujemy na bardzo dużej ilości materiałów:

  • drewno,
  • laminaty,
  • MDF,
  • płyty meblowe,
  • sklejka.

W naszej pracowni wykonujemy także profesjonalne usługi na tworzywach sztucznych, takich jak corian, dibond, plexi, styrodur oraz wiele innych. Niemniej jednak przede wszystkim oferujemy usługi CNC w drewnie i sklejce. Obróbka MDF CNC również cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.

Frezowanie drewna

Dzięki oferowanym przez nas usługom cięcia na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie tworzyć bardzo dekoracyjne fronty. Proponujemy również frezowanie sklejki. Jest to jedna z najbardziej popularnych metod cięcia zakrzywionych kształtów. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi cały proces frezowania jest nie tylko bardziej precyzyjny, ale również o wiele szybszy i prostszy, niż w przypadku innych metod obróbki materiałów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Warszawy, Pruszkowa i okolic do współpracy.

frezowanie CNC – frezowanie płyt meblowych – frezowanie MDF – fronty MDF frezowane – frezowanie płyt MDF – frezowanie frontów meblowych – frezowanie w płycie MDF – frezowanie listew drewnianych – frezowanie drewna CNC – frezowanie CNC w drewnie – frezowanie w drewnie – frezowanie drewna – frezowanie CNC drewna – frezowanie mebli