Co robimy?

Usługi CNC, fronty meblowe MDF

Wytnij Wymaluj to pracownia działająca w branży produkcyjnej. Powstała z myślą o precyzyjnych oraz indywidualnych potrzebach klientów. W naszym studio tworzymy przedmioty, do których wykonania niezbędne jest użycie nowych, często niestandardowych rozwiązań technicznych. Cechuje nas niezawodność, precyzja oraz wysoka jakość usług CNC.

Nasza pracownia to nowoczesny zakład produkcji frontów meblowych, paneli dekoracyjnych oraz elementów reklamowych. Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie usług CNC. We współpracy z projektantami i architektami wnętrz tworzymy nieszablonowe projekty frontów meblowych oraz elementy wykończenia wnętrz, na potrzeby meblarstwa, reklamy i stoisk targowych. Zaopatrujemy firmy z branży meblarskiej, reklamowej jak i klientów indywidualnych. W naszej pracy stawiamy na precyzję i wysoką jakość wykonania. Dużą uwagi poświęcamy obserwacji aktualnych trendów na polskim i zagranicznym rynku, co pozwala nam wychodzić na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbiamy robić to czego inni nie potrafią lub nie chcą się podjąć – czyli wszystko to co nietypowe i mogłoby się wydawać niewykonalne.

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Wykonywane na naszym nowoczesnym urządzeniu usługi CNC kierujemy w szczególności do:

  • firm wykonujących meble na zamówienie
  • architektów wnętrz
  • projektantów form użytkowych
  • domów mediowych, agencji reklamowych i drukarni zajmującym się produkcją różnego rodzaju materiałów POS i nośników reklamowych
  • drukarni wielkoformatowych, drukujących metodą UV na materiałach płaskich

Gwarantujemy wysoką jakość obróbki, terminowość i elastyczne podejście do współpracy. Oferujemy pomoc w zakresie projektowania i przygotowania projektów do produkcji.

Wytnij Wymaluj usługi CNC, fronty meblowe MDF – Pruszków, Warszawa i okolice.